Dobré zprávy

Doporučení redakce: navštivte pivní lázně a wellness v Nepomuku.

Fotbalová Vysočina přehrála pražskou Duklu

V neděli 19. září viděli fanoušci na stadionu v Jiráskově ulici v Jihlavě historickou výhru domácího týmu nad Duklou Praha, oba týmy se o vedení přetahovali, až do druhé minuty prodloužení, kdy domácí strhli výhru na svou stranu.

Fotbalisté FC Vysočina fanoušky proti Karviné nepotěšili

V sobotním domácím utkání nestačili fotbalisté FC Vysočina Jihlava na soupeře z Karviné, který o své výhře rozhodl třemi brankami už v prvním poločase, domácí sice stačili kontrovat na rozdíl jednoho gólu, ale ve druhé části už padla branka jen do sítě domácích.

Na sobotní fotbal v Jihlavě s vepřovou pochoutkou

Vedení FC Vysočina připravilo pro prvních 550 držitelů celosezonních permanentek nebo vstupenek, kteří projdou branami jihlavského stadionu v sobotu 11. března na duel proti Karviné, kupón na bezplatný odběr jedné porce z nabídky vepřových pochoutek. Mohou si vybrat grilované jelito nebo jitrnici, uzené z udírny či na grilovaný steak z krkovice.

První jarní výhra FC Vysočina Jihlava

V pátečním duelu mezi domácími fotbalisty FC Vysočina Jihlava a celkem Hradce Králové viděl jihlavský stadion tři branky do soupeřovy branky už v prvním poločase, když se dvakrát zapsal mezi střelce Davis Ikaunieks a jednou Pavel Dvořák, ve druhé části hosté už jen snížili a domácí si dlouho očekávanou výhru pohlídali.

Fotbalisté FC Vysočina Jihlava se podepisovali v City Parku fanouškům

V jihlavském City Parku se uskutečnila v úterý 21. února autogramiáda FC Vysočina Jihlava a zájem fanoušků byl tradičně veliký. Nechyběl ani populární maskot Ježour a k dispozici byl také klubový minishop, kde mohli zájemci zakoupit vstupenky na páteční bitvu proti Hradci Králové a stolní kalendáře FC Vysočina na rok 2017.

Další tři body týmu z Vysočiny utekly

Fotbalisté FC Vysočina Jihlava ztratili prohrou 2:1 další tři body v letošní prvoligové soutěži, když neudrželi nadějné jednobrankové vedení z prvního poločasu domácího utkání s Viktorií Plzeň.